Migam  Przejdź do serwisu Biuletynu Informacji Publicznej GOPS w Czernichowie Przejdź do strony Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej

AktualnościAktualnościMożliwości wsparcia osób żyjących z demencją

Możliwości wsparcia osób żyjących z demencją

Zmiana wielkości tekstu:

rpo

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Możliwości wsparcia osób żyjących z demencją w zaawansowanym stadium choroby i ich bliskich – konferencja Rzecznika Praw Obywatelskich i Alzheimer Polska 16 września 2022 r. godz. 11.00 – 15.00.

Porozmawiamy o ważnych sprawach osób chorujących i ich bliskich. Poszukamy sposobów, jak wspólnie działać na rzecz środowiska osób żyjących z otępieniem. Tematy konferencji: Pomoc samorządu dla chorych i opiekunów osób z otępieniem; Jak wygląda opieka w warunkach domowych; Jak wygląda opieka w dziennych domach pobytu; Jak wygląda opieka nad chorym w domach opieki całodobowej; Sytuacja chorego i opiekuna w kontekście zachodzących zmian zdrowotnych i psychologicznych. Jak chory leżący wpływa na życie rodzinne; Dostępne formy opieki w domu pacjenta; Rola grup wsparcia dla opiekunów osób z demencją w końcowej fazie choroby – model Łódzkiego Towarzystwa Alzheimerowskiego; Osoby żyjące z demencją i ich opiekunowie rodzinni w Polsce i innych krajach. Konferencja będzie tłumaczona na język migowy.

Zapraszamy każdą osobę zainteresowaną tematem do wzięcia udziału w konferencji poprzez łącza internetowe, wystarczy wejść na link: https://youtu.be/rW0vNwqfY2U Na zgłoszenie chęci udziału w transmisji czekamy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukaj na stronie

Karta Dużej Rodziny

NIEBIESKA LINIA

 

•	„Przejdź do serwisu Ogólnopolskiego Pogotowia Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia””

ZIELONA LINIA

•	„Przejdź do serwisu Ogólnopolskiego Centrum Informacyjne Służb Zatrudnienia „Zielona Linia””

EUROPEJSKI FUNDUSZ SPOŁECZNY

Przejdź do szczegółowych informacji na temat programu aktywizacji społeczno-zawodowej – Twój czas”

Przejdź do szczegółowych informacji na temat programu aktywizacji społeczno-zawodowej – Twój czas”

Go to top